Obaly, lepidla, pásky

Ať už hledáte obaly na školní pomůcky, obaly přepravní či dárkové, zaručujeme vám splnění všech požadavků – a ještě něco navíc. Znáte například variabilní obaly na učebnice, které bez zdlouhavého stříhání či ohýbání přizpůsobíte i knihám netradičních formátů? Školáci u nás najdou také školní desky (desky pro výtvarníky nabízíme do velikosti A1) či tubusy.

Kancelářím můžeme nabídnout jak klasický balicí papír, tak také polstrované obálky či archivační krabice.

Vánoce, Velikonoce, narozeniny, svatby ani jiné oslavy se neobejdou bez dekoračních papírů, ozdobných celofánových sáčků či dárkových krabiček, tašek a nezbytných stužek či okrasných lýk.

 

Také při výběru lepicí techniky se držíme kvalitních značek a nejnovějších trendů. Nabízíme klasická lepidla Herkules a Kores, sekundová lepidla i lepidla na lepení nejrůznějších materiálů. Novinkou na našem skladě jsou neonová lepidla, která mají jemné barevné zabarvení, takže při lepení vidíte přesně, kam jste už lepidlo nanesli, a kde vám chybí.

 

Kromě klasických lepicích pásek různých šířek vám můžeme nabídnout také pásky papírové, krepové, oboustranné či zátěžové – pěnové a textilní. Kanceláře ocení naši nabídku uzavíračů kartonů a odvíječů pásky, děti a kreativci zase lepicí pásky barevné a popisovatelné.

 

 

lepidlo.jpg - 244.63 Kb

 

 

ODVÍJEČ LEPÍCÍ PÁSKY

 

PLASTOVÉ OBÁTKY NA ODESÍLÁNÍ NAPŘ. TEXTILU

 

POPISOVATELNÁ IZOLEPA

 

 

ZIP SÁČKY

OBOUSTRANNÁ LEPÍCÍ KOLEČKA

 

"ŽVÝKAČKA" NA LEPENÁ PLAKÁTŮ....

 

Vyhledávání

Kde nás najdete

RESPE, spol. s r.o.

Pekařská 28
Brno, 602 00
Otevírací doba:
Po - Pá: 8.30 – 17.00

Více »

Naši partneři