RESPE - kancelářské potřeby a papírnictví

RESPE, spol. s r.o. je velkoobchod a maloobchod s kancelářskými potřebami a papírnickým zbožím. Nabízíme širokou škálu papírnických a kancelářských potřeb a produktů, od obyčejných tužek po exkluzivní psací potřeby, od sešitů po standardizované firemní formuláře a tiskopisy, od ořezávátek po rychlovazače, skartovače a další kancelářské stroje. Portfolio ověřených dodavatelů umožňuje nabídnout kvalitní produkty v několika alternativách. Díky tomu jsme schopni uspokojit jak individuální požadavky firem a institucí nejrůznější velikostí a zaměření, tak každého z vás – školních dětí, výtvarníků i všech ostatních.

 

VELKOOBCHOD

Velkoobchodní prodej umožňuje firmám, školám, úřadům i dalším institucím získat výhodné obchodní podmínky – slevy ze základní ceny, výhodné platební podmínky, dodávku v určeném čase na určené místo. Pro stálé partnery vytváříme speciální zvýhodněné balíčky produktů.

 

MALOOBCHOD

Přímo v naší prodejně na Pekařské 28 v Brně můžete koupit kancelářské potřeby a papírnické zboží okamžitě a bez čekání. Široká nabídka našich produktů umožňuje okamžitě vyřešit téměř jakékoliv požadavky. Nejste-li přesně rozhodnuti, jsme připraveni vám poradit, zboží si můžete před koupí nejprve prohlédnout. Jsme si jisti, že u nás nakoupíte a budete odcházet spokojení.

 

Navštivte nás:

 

RESPE, spol. s r.o.

KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY, PAPÍRNICTVÍ

Pekařská 28

602 00 Brno

Tel.: 543 212 569

 

Sídlo firmy:

Těšany 371

664 54 Těšany

 

IČ: 634 86 121

DIČ: CZ63486121

Společnost je vedena u KOS v Brně, oddíl C, vložka 21369

 

Otevírací doba:

 

Pondělí - Pátek: 8.30
17.00

Jinak po dohodě.

 

Odpovědný vedoucí: Ing. Renata Boušková

 

 

 

Vyhledávání

Kde nás najdete

RESPE, spol. s r.o.

Pekařská 28
Brno, 602 00
Otevírací doba:
Po - Pá: 8.30 – 17.00

Více »

Naši partneři