Pro obchody

Obchodníkům nabízíme širký výběr produktů, které umožňují plynulý chod prodejny, kanceláře i skladu. Dostanete u nás veškeré standardní vybavení, jakým jsou například etiketovací kleště s náhradními barvicími válečky a etiketami (barevnými i bílými), termotransferové etikety, termopásky do pokladen a platebních terminálů, pásky do jehličkových tiskáren a pokladní pásky. Nabízíme kompletní obalový sortiment – například papírové, mikrotenové, celofánové i zipové sáčky, igelitové tašky, krabice a balicí papír, dále speciální popisovače na výlohy, dekorační spreje, odvíječe lepicí pásky, motouzy či ulamovací nože.

Pro vedení běžné administrativy obchodu nabízíme kalkulačky, katalogové knihy, různé tiskopisy (faktury, dodací listy, objednávky, pokladní knihy, reklamační listy atd.), plánovací záznamníky, manažerské bloky a organizéry, vizitkáře, obaly na jmenovky s klipem, polstrované obálky od velikosti A6 po A3 a mnoho dalšího.

O našem širokém výběru svědčí také fakt, že někteří naši zákazníci k nám váží cestu i ze vzdálenějších částí Brna, neboť se přesvědčili, že v RESPE vždy s jistotou dobře pořídí.

 

 

 

 

popisovac

 

ODNOSNÉ TAŠKY

-RŮZNÉ VELIKOSTI

 

 

 

ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ

 

 

LÝKO NA BALENÍ

 

 

PRO BALENÍ DÁRKOVÉHO ZBOŽÍ....

 

TAŠKY

 

Vyhledávání

Kde nás najdete

RESPE, spol. s r.o.

Pekařská 28
Brno, 602 00
Otevírací doba:
Po - Pá: 8.30 – 17.00

Více »

Naši partneři