Pro školy

CO ZNAMENAJÍ ČÍSLA NA SEŠITECH

PŘÍKLAD: SEŠIT 424

=   1. POZICE velký sešit A4             4

      2. POZICE 20 listů                      2

      3. POZICE linkovaný (8mm)        4

 

DALŠÍ KOMBINACE SEŠITŮ:

1. POZICE  - FORMÁT

 - 4   velký sešit A4

 - 5   malý sešit A5

 - 6   deníček A6

 

2. POZICE - POČET LISTŮ

  - příklad 2=20 listů

 

3. POZICE                     

 1 - LINKA šířka 20 mm

 2 - LINKA šířka 16 mm

 3 - LINKA šířka 12 mm

 4 - LINKA šířka  8 mm

 5 - ČTVEREČEK

 0 - NELINKOVANÝ

 

 


 

Ať už máte doma dítě školou povinné, sami studujete, nebo sháníte pomůcky pro vaše vlastní vyučování, v naší široké nabídce školních potřeb si vždy vyberete.
Školákům i jejich rodičům ochotně poradíme a pomůžeme vybrat ten nejvhodnější výrobek. Naše nabídka obsahuje ergonomicky tvarovaná pera, zvýrazňovače, rýsovací pomůcky, stojany na tužky a pastelky, sešity nejrůznějších typů, obaly (i na učebnice neobvyklých rozměrů), školní aktovky desky, penály, brašny a mnoho dalšího.

Školy jsou našimi váženými zákazníky. Díky dlouhodobé spolupráci s učiteli a školami se nám podařilo dobře poznat specifické požadavky různých typů škol a optimalizovat sortiment školních potřeb tak, že můžeme uspokojit požadavky všech stupňů a druhů škol i jejich žáků. Nabízíme širokou škálu psacích potřeb: tužek, per (včetně plnících), pastelek, fixů, zvýrazňovačů, popisovačů na tabule (v osmi barvách); dále velký výběr sešitů, zápisníků, obalů, korkových i samolepících nástěnek, kříd, stíracích hub (včetně těch na bílé tabule), gum, pravítek, kružítek a dalších pomůcek.

Se znalostí běžných standardů jsme po konzultacích se zkušenými učiteli vytvořili balíčky základních pomůcek pro jednotlivé třídy. Tyto balíčky modifikujeme podle potřeb konkrétní školy a požadavků učitelů.
Běžnou součástí „třídních balíčků“ jsou sady pomůcek pro konkrétní počet žáků – obvykle sešity různých formátů s odpovídajícími obaly, a také obaly na všechny druhy používaných učebnic. Výhodou balíčků je jednotný vzhled sešitů i obalů, zvýhodněná cena a dodávka přímo do třídy.

Vzorový balíček pro prvňáčky

 

1nak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UMĚLECKÉ ŠKOLY, DRUŽINY, ŠKOLKY
Pro školy s výtvarným zaměřením či pro volnočasové aktivity dětí ve školkách a školních družinách nabízíme široký sortiment výtvarných potřeb. Počínaje kreslicími kartony velikosti A4 až A1, přes lepenky, barevné papíry, krepové papíry, ruční papír, až po pastelky v sadách po 6 až 30 kusech, přírodní uhly, tempery (i ve velkých tubách), zlaté a stříbrné popisovače, tiskátka s čísly, písmeny či obrázky, štětce, palety, obálky a desky na výkresy (až do velikosti A1).

Při větších odběrech a dlouhodobé spolupráci poskytujeme svým zákazníkům zajímavé slevy.


ŠTĚTEC S NÁDOBKOU

 

 

RAZÍTKA NA TEXTIL

 

 

FOUKACÍ FIXY

 

 

VELKÉ TEMPERY

 

 

BAREVNÉ LEPENKY A KRESLÍCÍ KARTONY

 

 

 

 

VODOVKY A ANILÍNOVÉ BARVY

 

 

 

 

LEPIDLO HERKULES

 

 

RAZÍTKA SMAJLÍCI

 

 

 

 

Vyhledávání

Kde nás najdete

RESPE, spol. s r.o.

Pekařská 28
Brno, 602 00
Otevírací doba:
Po - Pá: 8.30 – 17.00

Více »

Naši partneři